KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14076295
nr 1407 6295
Pär Gunnar Thelander
(f. 1936), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 27/27. Motivet: 79x59, yttermått inklusive ram: 104x80 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
450 kr
måndag 5 juli 2021
kl 18:52:45
300 kr
400 kr
Pär Gunnar Thelander
Läs mer om Pär Gunnar Thelander